Agro BEATUS

*Agro Beatus* to mała, agroturystyczna farma w górach, zajmująca się hodowlą koni szlachetnych i uprawą borówki amerykańskiej. To miejsce, w którym możesz poczuć prawdziwy klimat życia na wsi, gdzie króluje naturalna przyroda, las "wdziera się" do ogrodu, a wokół psy, konie, dzikie zwierzęta oraz pyszności z sadu, ogrodu i lasu.

Agro Beatus to wyjątkowo kameralne gospodarstwo oferujące swoim Gościom dwa dwuosobowe, przytulne pokoje z kuchnią i łazienką - mieszczące się na parterze, zagospodarowany ogród łączący się bezpośrednio z lasem i padokami, bezpieczny parking oraz wiele atrakcji.

Jesteśmy miłośnikami jazdy konnej, górskich wędrówek, jazdy na rowerze, nartach dlatego zachęcamy do czynnego wypoczynku, dobrze znamy najbliższą okolicę , chętnie pomagamy w wyborze tras oraz planowaniu dalszych wycieczek.

Ponadto Dolny Śląsk to kraina skupiająca ogrom zamków, pałaców, starych sztolni, tajemniczych budowli z II wojny światowej (Riese) oraz piękne góry dostępne dla każdego ze względu na swoje ukształtowanie i wysokość.

Połączenie historycznej infrastruktury z walorami przyrody powoduje, że są to tereny wyjątkowe dla prawdziwych turystów choć ciągle mało popularne.

Wszystko to sprawia, że naprawdę warto tu przyjechać.

KONTAKT - Agro BEATUS

58-330 OLSZYNIEC
ul. Wałbrzyska 3A
tel: +48 74 | 845 33 67
tel.kom.: 0609 431 922

N 50st 43'47,33"
E 16st 22'12,97"